Sizler için Çalışıyoruz !

2013 Yılında Türkiye Teknoloji Firmaları Arasında Yerimizi Aldık !

“ Amacımız ülkemizdeki belediyelere, Su İdarelerine ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına uygulama geliştirme, eğitim, proje uyarlaması, sistem tasarımı, özelleştirilmiş işletme otomasonu yönetimi gibi konularda yazılım danışmanlığını yerine getirerek, WEB TABANLI PROJELERİNE imza atabilmektir. ”

Yönetim Yaklaşımımız; Yenilikçi hizmetlerle müşteri beklentilerinin ötesine geçmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, müşteri ilişkilerinin sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Hedefimiz; Genç ve dinamik bir üretim ve yönetim ekibiyle yolumuza hızla devam ederken, müşterilerimizi bilerek hizmetlerimizi en üst düzeyde sağlamaktır.

Kalite politikamız ve temel prensiplerimiz; Misyon ve vizyonumuzun tüm çalışanlarımız ve iş ortaklarımız tarafından bilinmesini sağlamak ve ortak hedeflere birlikte ilerlemek.
Yasa, yönetmelik, uluslararası standartlar ve Küresel İlkeler Sözleşmesi doğrultusunda çalışmaların yürütülmesi
Süreçlerin, müşterilerin istek ve ihtiyaclarına odaklı, uluslararası geçerliği olan standarlarda tanıması; müşterinin verimliliğini en yüksek seviyeye ulaştıracak teknolojilerin kullanılarak hizmet sunulması,
Bilgi güvenliği konusunda, güvenlik ihlal olaylarının en aza indirilmesi için gerekli hassasiyetlerin gösterilmesi ve konuyla ilgili müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanması,
Müşteri şikayetlerinin çözümü ile ilgili olarak etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunulması için çalışır ve müşterilerin haklarını korur. Tüm şikayetler kayıt altına alınarak, şikayet çözümü ile ilgili yapılan çalışmaların ardından elde edilen bulgular ve çözümler müşteri ile tam olarak paylaşmaktır.

Nasıl Yapıyor ?

Sektöre kullanılan tüm projelerimizi;
Geniş uzman kadromuzla ve sektörle aynı dili konuşan terimler altında projelerimizi geliştiriyor ve sizlere sunuyoruz.

  • Uzman kadromuz.
  • Uzman destek ekimiz.
  • Son teknoloji donanımlar.
  • 7/24 Destek.

Çok İyi Bildiklerimiz

Uzman kadromuz sayesinde sizlere verdiğimiz hizmeti daha kaliteli hale getirebilmek için;

yerinde destek hizmeti100%
sektörel dilde projeler100%
7/24 uzaktan destek100%
implementasyon ve eğitim100%